Totalna Reklama - Agencja Reklamy Warszawa

ZADZWOŃ DO NAS

+48 505 439 624

Wyślij wiadomość

biuro@totalnareklama.pl

Godziny otwarcia

Pon. – Pt.: 09:00 – 17:00

Na czym polega przewaga folii OWV?

Materiały samoprzylepne cieszą się coraz większą popularnością w reklamie. Pozwalają tworzyć estetyczne i wytrzymałe materiały promocyjne, z których powstają ekspozycje indoorowe i outdoorowe. Na szczególną uwagę zasługuje folia One Way Vision. Jakie są jej cechy…
Home » Artykuły » Na czym polega przewaga folii OWV?
Generic selectors
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytule
Szukaj w treści
Post Type Selectors

Na czym polega przewaga folii OWV?

Materiały samoprzylepne cieszą się coraz większą popularnością w reklamie. Pozwalają tworzyć estetyczne i wytrzymałe materiały promocyjne, z których powstają ekspozycje indoorowe i outdoorowe. Na szczególną uwagę zasługuje folia One Way Vision. Jakie są jej cechy wyróżniające?

Folia OWV – jak jest zbudowana?

Sekret unikatowych właściwości tego materiału tkwi w jego strukturze, która w dużym uproszczeniu przypomina plaster miodu. Składa się z takich samych, regularnie ułożonych niewielkich otworów. Są one przezroczyste, dając efekt weneckiego lustra – na zewnątrz widoczna jest tylko grafika, z kolei od wewnątrz widać wszystko. Dlatego folia doskonale nadaje się do oklejania szyb, ekspozycji oraz innych przezroczystych powierzchni w budynkach. Materiał zapewnia prywatność i jednocześnie zaciemnienie, dlatego można traktować go jako sposób na częściową ochronę przed słońcem. Stopień ograniczenia przepuszczania światła zależy od rodzaju materiału. Folia OWV znajduje zastosowanie w sklepach, biurach, jako element dekoracyjny i tworzywo do tworzenia reklamy na samochodach. Co jeszcze sprawia, że folia OWV jest tak uniwersalna?

Wysoka wytrzymałość

Ta cecha zależy od dwóch elementów – przemyślanej budowy oraz miejsca aplikacji. Wydruk umieszcza się od wewnętrznej części ekspozycji, co znacząco ogranicza wpływ szkodliwych czynników, zarówno pogodowych, jak i możliwych uszkodzeń mechanicznych.

Łatwość aplikacji

Do przytwierdzenia folii nie trzeba stosować kleju. Ułatwia to jej montaż, a także późniejsze zdjęcie. Co więcej, nadruk można odkleić, aby zmienić jego położenie. Dzięki temu reklamodawca może zachować materiały, w które zainwestował, aby użyć ich ponownie w przyszłości.

Estetyka nadruku

Jakość grafiki w dużej mierze zależy od podłoża. Folia OWV to jeden z najnowocześniejszych materiałów reklamowych na rynku. Zapewnia doskonałe odzwierciedlenie kolorów i kształtów. Dlatego tak dobrze nadaje się do tworzenia reklam, które mają być widoczne pomimo pewnych trudności, na przykład sporej odległości od odbiorców czy umieszczenia w przestrzeni, w której już znajduje się dużo reklam.

Wysoka przepuszczalność światła

Użycie folii One Way Vision nie powoduje znacznego zaciemnienia wnętrza. Dobra widoczność zostaje zachowana, choć z zewnątrz folia prezentuje się jako jednolity materiał. W ten sposób tworzywo może posłużyć do oklejania nie tylko budynków, ale również pojazdów. Klient może zdecydować się na materiał o różnym stopniu przepuszczalności.

W Totalnej Reklamie mamy świadomość zalet folii OWV, dlatego stosujemy ją w naszych realizacjach. O szczegółach jej wykorzystania pisaliśmy tutaj: https://totalnareklama.pl/oklejanie-szyb-poznaj-mozliwosci-folii-one-way-vision/.

Powiązane artykuły

Roll-up na targi – jak go przygotować?

Roll-up na targi – jak go przygotować?

Targi reklamowe to świetna okazja na promowanie swojej firmy, wiąże się to jednak z przygotowaniem stoiska, ulotek, broszur, a także panelu typu roll-up. A ten, wbrew pozorom, nie jest tylko "nieważnym tłem". Roll-up to pierwsza rzecz, którą zauważa Twój klient, ważne...

Matowa folia – szybki sposób na metamorfozę samochodu

Matowa folia – szybki sposób na metamorfozę samochodu

Kupiłeś używane auto ze względu na jego atrakcyjną cenę i stan, jednak nie jest w Twoim wymarzonym kolorze? To był dobry wybór, bo przecież kolor da się zmienić. Jak? Oczywiście folią! Jasne, możesz pomalować samochód nowym lakierem, ale czy na pewno jest to dobry...

Jaki odcień folii do przyciemniania szyb wybrać?

Jaki odcień folii do przyciemniania szyb wybrać?

Przyciemnienie szyb w aucie to zabieg, który całkowicie zmienia jego wygląd, jednak  oprócz walorów estetycznych, ma również  dużo praktycznych zastosowań. Istnieje wiele odcieni folii do przyciemniania szyb i ważne jest, aby wybrać taki, który dostosowany będzie do...