biuro@totalnareklama.pl
882 921 041, 505 439 624

Projektowanie graficzne

Projektowanie graficzne – co wyróżnia nasze projekty?

Indywidualne podejście. Każdy projekt graficzny to nowe wyzwanie, patrzymy na niego „oczami” Klienta, poprzez jego oczekiwania, potrzeby. Staramy się realizować niepowtarzalne koncepcje graficzne, które swoją indywidualnością przyciągają uwagę i skutecznie oddziałują na końcowego Klienta.

Wyrabia on sobie opinię o firmie już w kilku pierwszych sekundach. To, co przemówi do niego jako pierwsze, to wygląd produktu reklamowego. Dlatego projektowanie graficzne jest jednym z ważniejszych elementów powstawania każdego materiału promocyjnego. 


Tylko naprawdę przemyślany projekt graficzny ma szansę zostać zauważonym i by oko potencjalnego klienta zatrzymało się na tworzonych przez nas materiałach reklamowych.

Nasze studio graficzne znane jest z indywidualnego podejścia do klienta. Przed realizacją każdego zamówienia, staramy się szczegółowo omówić z naszymi zleceniodawcami wszelkie aspekty dotyczące zamówienia. Dzięki temu jesteśmy w stanie stworzyć wizję spójną z oczekiwaniami klienta a nowoczesna kreacja graficzna jest zawsze odpowiedzią na nie.

Grafika komputerowa pozwala nam na tworzenie ciekawej oraz oryginalnej oprawy plastycznej, stanowiącej tło bądź najistotniejszy element projektu. Działamy kompleksowo i skutecznie, zapewniając każdorazowo realizację zamówienia w określonym terminie. W naszym studiu graficznym pracujemy w oparciu o sprawdzony i nowoczesny sprzęt, co daje nam możliwość swobodnego działania oraz tworzenia oryginalnych rozwiązań.


Projektowanie graficzne – oferta

 • Materiały drukowane
 • Identyfikacja wizualna
 • Strony internetowe
 • Kalendarze reklamowe
 • Katalogi reklamowe
 • Foldery reklamowe
 • Ulotki, plakaty
 • Segregatory
 • Teczki
 • Opakowania i etykiety
 • Projekty oklejenia samochodów

Tworząc projekt graficzny dbamy, by był spójny z całościową identyfikacją wizualną firmy. Zajmując się profesjonalną kreacją wizerunku firm wiemy jak ważną sprawą jest, aby każdy powstający materiał reklamowy był kontynuacją wcześniej zaprojektowanej wizji.

Staramy się dostarczać oryginalny i ciekawy projekt graficzny, tak aby pozytywny odbiór materiału reklamowego wpływał na jego sukces.

Czytelność i przejrzystość projektu graficznego, właściwe podanie treści, są w tym przypadku decydujące.
Projekty graficzne po dokonaniu akceptacji dostarczane są w formacie źródłowym programu, w którym został stworzony jak i również w formatach: PDF, PS, PRN (postscript). Formaty plików zależą od wymagań odbiorcy końcowego (drukarnia).

Projekty graficzne są zmontowane i optymalnie przygotowane. Wystarczy tylko zanieść bądź przesłać projekt do drukarni.

Bez względu na to, dla jakiego medium reklamowego tworzymy projekt graficzny (publikacje drukowane, strony internetowe, prezentacje multimedialne czy reklama wielkoformatowa lub samochodowa), trzymamy się konsekwentnie pewnych zasad. Mamy świadomość możliwości, jak i ograniczeń poszczególnych mediów.

KOLORY_infoGrafika_znaczenie

Ostatnie projekty
error: Content is protected !!