Totalna Reklama - Agencja Reklamy Warszawa

ZADZWOŃ DO NAS

+48 882 921 041

Wyślij wiadomość

biuro@totalnareklama.pl

Godziny otwarcia

Pon. – Pt.: 09:00 – 17:00

Haft komputerowy

Home » Haft komputerowy

Haft komputerowy

Haft komputerowy jest najbardziej ekskluzywną, elegancką i trwałą metodą znakowania odzieży i tekstyliów. Wykonujemy bluzy z haftem na zamówienie, jak również haft na różnych elementach garderoby, takich, jak: czapki, koszule, polary, jak również na ręcznikach czy torbach. Może być stosowany w połączeniach z innymi metodami zdobień, np. sitodrukiem, DTF.

Aplikacje wykonywane metodą haftu komputerowego odporne są na pranie, ścieranie i prasowanie. Ich estetyka nie zmienia się nawet po długim okresie użytkowania. Nici do haftu nie blakną i nie kruszą się co daje gwarancję długiego użytkowania wyrobu. Atrakcyjny wygląd i trwałość to główne zalety haftu komputerowego.

Haft komputerowy – zalety

  • Możliwość znakowania ręczników, koców, polarów i innych „pluszowych” i ciężkich do zadrukowania materiałów
  • Bardzo wysoka trwałość
  • Elegancki wygląd
  • Szeroka gama kolorystyczna (jesteśmy w stanie użyć do 15 kolorów w jednym projekcie)

Haft komputerowy – wady

  • Każdy projekt przed realizacją trzeba odpowiednio przygotować za pomocą programu hafciarskiego
  • Nie da się idealnie odwzorować projektu

Nasza firma posiada przemysłową hafciarkę japońskiej marki Tajima. Jest to jedna z najnowocześniejszych i najlepszych maszyn na świecie, dzięki czemu daje gwarancję najwyższej jakości haftu.

Nasza oferta obejmuję wykonanie haftu do 15 kolorów.

Cena haftu komputerowego

Cena zależy od kilku czynników:

  • stopnia skomplikowania projektu
  • ilości ściegów
  • wielkość szczegółów użytych w projekcie
  • rozmiaru haftu

Ponadto do wykonania haftu niezbędny jest program sterujący dla maszyny  hafciarskiej. Jednorazowy koszt wykonania programu to od 20 do 350 zł w zależności od stopnia skomplikowania projektu. Koszt wykonania programu sterującego oraz koszt haftu określamy na podstawie dostarczonego projektu. Czas przygotowania programu sterującego to ok. 2 dni robocze.

Z powyższych powodów każde zlecenie haftu wyceniane jest indywidualnie.

Programy i projekty haftów

Projektujemy na najnowszej wersji profesjonalnego oprogramowania Tajima Pulse DG16. Zapewniamy pomoc przy projekcie graficznym a także w wykonaniu wizualizacji i wykonaniu prób przedprodukcyjnych.
 
Oferujemy także usługę projektowania samych wzorów hafciarskich dla innych hafciarni. Zajmujemy się tworzeniem programów do hafciarek komputerowych takich jak: Tajima, Barudan, ZSK, SWF, Happy, Brother, Janome i wielu innych. Przygotowane pliki udostępniane są w dowolnych formatach tj. DST, EMB, PES, JEF, EXP, PEC, CSD, PXF.

Haft komputerowy – cennik

Poniższa tabela przedstawia cennik usług haftu komputerowego w przeliczeniu na 1000 ściegów. Przecietne logo haftowane na piersi posiada około 3-5 tysięcy ściegów. Średnia cena przygotowania programu hafciarskiego to 20 – 100 zł.

Podane poniżej ceny są cenami netto i nalezy do nich doliczyc podatek VAT 23 %.

Darmowa wycena

11 + 4 =