biuro@totalnareklama.pl
882 921 041, 505 439 624

Zmiana koloru auta

Chcesz zmienić kolor swojego samochodu?

Skorzystaj z naszej oferty – oddaj swoje auto w ręce zawodowców i pasjonatów. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w oklejaniu samochodów kolorową folią, będącym alternatywą dla klasycznego malowania. Metoda ta pozwala na zmianę wyglądu pojazdu bez konieczności demontażu niektórych jego części (na przykład lusterek czy spojlerów). Poza tym profesjonalnie położoną folię trudno odróżnić jest od lakieru.

Profesjonalna zmiana koloru auta w Warszawie

Jednym z elementów naszej oferty jest zmiana koloru auta. Warszawa lub poza Warszawą – nie ma dla nas znaczenia, gdzie mieszkasz lub gdzie zarejestrowany jest Twój samochód. Z przyjemnością zaprojektujemy dla Ciebie wzór, umieścimy na folii, a następnie całość nakleimy na Twój pojazd, nadając mu nowy wygląd. Używamy materiałów najwyższej jakości, zapewniających długotrwały efekt. Specjalistyczna folia, którą wykorzystujemy w naszej pracy, jest odporna na warunki atmosferyczne, a oklejone nią auto nie wymaga specjalnego traktowania – możemy myć je tak, jak robiliśmy to dotychczas. Dodatkowo odporność folii na promieniowanie UV sprawia, że wybrany kolor z czasem nie wyblaknie.

Folia w wybranych indywidualnie motywach lub barwach pozwoli w prosty sposób zmienić kolor Twojego samochodu. Mimo, że taka folia jest bardzo trwała i odporna na warunki zewnętrzne, można ją szybko i bezpiecznie zdjąć bez naruszania przy tym warstwy oryginalnego lakieru. Z foli można więc zrezygnować w każdej chwili, przywracając pierwotny kolor pojazdu. Co więcej, oklejenie samochodu folią w wybranym kolorze nie tylko zapewnia upragniony wizualny efekt, ale również zabezpiecza lakier samochodu, zachowując go w nienaruszonym stanie.

Nadaj swojemu samochodowi nowy charakter

U nas możesz szybko zmienić kolor całego samochodu, jak i poszczególnych jego elementów, takich jak progi czy lusterka. Zamiana koloru może być uzyskana poprzez pokrycie pojazdu folią jednobarwną lub posiadającą określone wzory. Nie musisz obawiać się o to, że zaproponowane przez nas rozwiązania będą mało oryginalne lub nudne – doświadczenie i kreatywność naszych grafików sprawiają, że nawet najbardziej wymagający klienci są usatysfakcjonowani współpracą z naszą firmą.

Wyróżnij się spośród innych kierowców poruszających się ulicami Warszawy! Oklejając samochód folią możesz odświeżyć jego wygląd lub nadać mu nowego, unikalnego charakteru. Dzięki umiejętnościom naszych specjalistów będziesz mógł cieszyć się ulubionym kolorem karoserii tak długo, jak tylko będziesz chciał!

Zmiana koloru auta w Warszawie – cena

Oferujemy oklejanie zarówno samochodów osobowych, jak i dostawczych.

Zastanawiasz się, ile kosztuje zmiana koloru auta w Warszawie? Nasz cennik znajdziesz w zakładce oklejanie samochodów.

error: Content is protected !!