biuro@totalnareklama.pl
882 921 041, 505 439 624

Katalogi i foldery, raporty roczne

Katalogi i foldery reklamowe to najbardziej rozpowszechniona forma prezentacji firmy i jej oferty. W zależności od potrzeb może to być wydawnictwo reklamowe kilkunasto- a nawet kilkudziesięcio- stronicowe, o różnym kształcie i formacie.
Każda publikacja reklamowa spełnia inną funkcję, stąd kreacja graficzna musi zawsze być dostosowana do konkretnego rodzaju reklamy.

Estetycznie wykonany Katalog firmowy stanowi perfekcyjne narzędzie marketingowe Firmy, a w szczególności dowodzi jej prestiżu i profesjonalizmu. Katalog firmowy wpływa na pozytywny odbiór Firmy przez jej Klientów oraz uzupełnia działania podejmowane w celu ich pozyskania.

Raporty roczne to unikalna i prestiżowa forma materiału reklamowego wydawana na specjalne okazje lub w określonym celu, np. raport roczny prezentujący firmę i jej wyniki finansowe za ubiegły rok.


Katalogi i foldery reklamowe – oferta

Wykonujemy wszelkiego typu katalogi oraz foldery reklamowe:

  • katalogi firmowe
  • katalogi produktowe
  • katalogi techniczne
  • katalogi z registrami
  • raporty roczne spółek
  • foldery firmowe
  • katalogi w formie kart katalogowych do segregatorów
  • instrukcje obsługi
  • zeszyty szkoleniowe

Dlaczego katalog czy folder?

Materiały reklamowe powinny uwodzić. Profesjonalne materiały reklamowe, powinny być dostosowane do panujących trendów, a jednocześnie powinny wyróżniać się na tle konkurencji. Na sukces publikacji reklamowej składa się wiele elementów i aby nad nimi wszystkimi zapanować, potrzeba wielkiego doświadczenia.
Posiadając niezbędną wiedzę i doświadczenie, możemy z pełną odpowiedzialnością zaoferować współpracę.

Przy tworzeniu katalogów i folderów reklamowych dużą uwagę zwracamy na dobór właściwego materiału. Gramatura i rodzaj papieru, tłoczenia, rozłożenie lakierowania itp. mają decydujące znaczenie w końcowym odbiorze publikacji przez klienta.

Dla podniesienia prestiżu jak i walorów użytkowych materiału reklamowego korzystamy z metod uszlachetniania. Okładka katalogu reklamowego może być pokryta folią matową lub błyszczącą, a niektóre ważne elementy graficzne, tj. np. logo wyeksponowane za pomocą lakieru punktowego. Zawsze pilnujemy do samego końca wszystkich etapów druku i oprawy prac, aby mieć jak najpełniejszą kontrolę nad końcowym efektem. Gwarantuje to, iż nasi klienci otrzymują do ręki w pełni profesjonalny biznesowy katalog reklamowy, raport roczny, folder reklamowy.


Ostatnie projekty
error: Content is protected !!