Totalna Reklama - Agencja Reklamy Warszawa

ZADZWOŃ DO NAS

+48 505 439 624

Wyślij wiadomość

biuro@totalnareklama.pl

Godziny otwarcia

Pon. – Pt.: 09:00 – 17:00

Matowa folia – szybki sposób na metamorfozę samochodu

Kupiłeś używane auto ze względu na jego atrakcyjną cenę i stan, jednak nie jest w Twoim wymarzonym kolorze? To był dobry wybór, bo przecież kolor da się zmienić. Jak? Oczywiście folią! Jasne, możesz pomalować samochód…
Home » Artykuły » Matowa folia – szybki sposób na metamorfozę samochodu
Generic selectors
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytule
Szukaj w treści
Post Type Selectors

Matowa folia – szybki sposób na metamorfozę samochodu

Kupiłeś używane auto ze względu na jego atrakcyjną cenę i stan, jednak nie jest w Twoim wymarzonym kolorze? To był dobry wybór, bo przecież kolor da się zmienić. Jak? Oczywiście folią!

Jasne, możesz pomalować samochód nowym lakierem, ale czy na pewno jest to dobry pomysł? Tańszym i szybszym sposobem jest nałożenie na pojazd folii, którą w każdym momencie można usunąć. Ostatnimi czasy coraz większą popularnością cieszą się matowe folie. Czy warto się na taką zdecydować?

Matowa folia – hit czy kit?

Folie samochodowe to szybki sposób na metamorfozę auta. Rynek tego typu materiałów staje się również coraz większy:

  • istnieją folie połyskujące, które w wyglądzie nie różnią się niczym od standardowego lakieru samochodowego;
  • ostatnimi czasy powstaje też coraz więcej folii matowych. Jeśli interesujesz się motoryzacją, na pewno zauważyłeś już czarne, matowe samochody rodem z serii o Batmanie. Przyznać musisz, że prezentują się elegancko.

Matowa folia to dość nowy trend, jednak zyskuje coraz więcej zwolenników. Czarny kolor, chociaż najbardziej popularny, to obecnie jedna z wielu opcji, bo folie znaleźć można właściwie każdym możliwym kolorze – one również prezentują się dobrze.

Zalety stosowania folii do samochodu

Folie samochodowe to szybki sposób na metamorfozę auta. Jednak oprócz estetycznych, mają również bardzo praktyczne funkcje. Przede wszystkim chronią lakier, dzięki czemu Twój samochód będzie wyglądał jak nowy nawet po wielu latach użytkowania. Nakładanie folii jest zabiegiem bezinwazyjnym i jeśli wybierzesz folię dobrej jakości, bez problemu będziesz mógł ją zdjąć i przywrócić autu jego oryginalny wygląd. Ponieważ folia chroni pojazd przed zadrapaniami, wielu kierowców decyduje się na oklejenie samochodu, nawet jeśli nie chcą zmieniać jego koloru – służy do tego folia bezbarwna.

Zmiana koloru auta w Warszawie – cena

Cena zmiany koloru auta w Warszawie za pomocą folii zależy od kilku czynników. Przede wszystkim od rodzaju i wielkości samochodu, ale także od samego rodzaju folii. Te lepszej jakości są nieco droższe. Zabieg ten jednak zamyka się w przedziale 3,5-6,5 tys. zł. Mimo że nie należy on do najtańszych, pamiętaj, że lepiej na nim nie oszczędzać i kupić dobrą jakościowo folię, która będzie Ci służyć latami i nie sprawi problemów podczas jej zdejmowania.

Powiązane artykuły

Roll-up na targi – jak go przygotować?

Roll-up na targi – jak go przygotować?

Targi reklamowe to świetna okazja na promowanie swojej firmy, wiąże się to jednak z przygotowaniem stoiska, ulotek, broszur, a także panelu typu roll-up. A ten, wbrew pozorom, nie jest tylko "nieważnym tłem". Roll-up to pierwsza rzecz, którą zauważa Twój klient, ważne...

Jaki odcień folii do przyciemniania szyb wybrać?

Jaki odcień folii do przyciemniania szyb wybrać?

Przyciemnienie szyb w aucie to zabieg, który całkowicie zmienia jego wygląd, jednak  oprócz walorów estetycznych, ma również  dużo praktycznych zastosowań. Istnieje wiele odcieni folii do przyciemniania szyb i ważne jest, aby wybrać taki, który dostosowany będzie do...