biuro@totalnareklama.pl
882 921 041, 505 439 624

Kalendarze trójdzielne reklamowe

Kalendarze trójdzielne reklamowe to niezwykle praktyczny materiał reklamowy, kalendarz trójdzielny to całoroczna reklama firmy oraz świetny prezent na rózne okazje. Każda realizacja kalendarza trójdzielnego jest niepowtarzalna, projektujemy kalendarze trójdzielne reklamowe na indywidualne zamówienie.

Klasyczny kalendarz trójdzielny z indywidualną główką w pełnym kolorze to idealna forma reklamy dla każdego Twojego klienta. Bardzo popularna i atrakcyjna forma całorocznej reklamy. Zrywane kalendarium z imieninami i numerami tygodni oraz okienkami wskazującymi aktualną datę to najpraktyczniejsze rozwiązanie w każdej firmie.

Główka kalendarza drukowana jest techniką offsetową full kolor (CMYK). Zadruk full kolor pozwala na dowolne opracowanie graficzne, czyli umieszczenie znaków firmowych, zdjęć, tekstów w dowolnych kolorach.
Główka drukowana jest na kartonie o gramaturze 250g. Druk na tym kartonie zapewnia bardzo dobrą jakość kolorów i wysoką trwałość główki.

Dodatkowo główka foliowania jest folią błysk, która zdecydowanie ożywia kolory. Foliowanie zabezpiecza też główkę kalendarza i zwiększa jego trwałość. Folia chroni lepiej niż lakier UV, ponieważ jest bardziej elastyczna i trwała. Dodatkowym wzmocnieniem zapobiegającym deformacji główki jest klejona zakładka w jej górnej części. Tutaj znajduje się również otwór umożliwiający zawieszenie kalendarza.

Plecki kalendarza wykonane są z również z kartonu o gramaturze 250g/m2. Plecki kalendarza sklejane są z główką mocną taśmą klejącą. Dodatkowo powierzchnia klejenia główki z pleckami jest delikatnie perforowana. Zapewnia to bardzo dobre sklejenie tych elementów.

Kalendarz posiada 3 oddzielne kalendaria umieszczone na składanych pleckach. Kalendaria standardowo drukowane są na papierze offsetowym 80g w kolorystyce czerwono-czarnej. Przyklejane są do plecków za pomocą specjalnej, wytrzymałej taśmy klejącej.

Oprócz standardowego miesięcznego układu kalendarzowego, zawierają tak przydatne elementy jak numery tygodni czy informacje o imieninach. W komplecie znajduje się praktyczne czerwone okienko wskazujące aktualną datę.


error: Content is protected !!