biuro@totalnareklama.pl
882 921 041, 505 439 624

Kalendarze dwudzielne – kalendarze jednodzielne

Kalendarze dwudzielne lub jednodzielne posiadają jedno lub dwa kalendaria, pokazujące aktualny miesiąc. Chcesz umieścić dużo informacji, mniejszą wagę kładziesz na praktyczne walory kalendarza to jest kalendarz, który się sprawdzi na tym polu. Indywidualny zadruk główki/pleców kalendarza pozwala na skuteczną, całoroczną reklamę firmy.

Kalendarze ścienne trójdzielne z jednoczęściowym eleganckim i czytelnym kalendarium. Kalendarium doskonale komponuje się z indywidualną szatą graficzna kalendarza firmowego. Dzięki zastosowaniu nowoczesnego rozwiązania formy kalendarza zyskujemy ponad 40% powierzchni na reklamę Państwa firmy, co umożliwia nam większe możliwości projektowe, a tym samym szerszą perspektywę działania w zakresie tworzenia kalendarza.

Kalendarze dwudzielneGrafika reklamowa skoncentrowana w górnej części kalendarza („główka”) zajmuje znaczną powierzchnię kalendarza, natomiast w dolnej części podkładu („stopka”) kalendarze trójdzielne zawierają dane o firmie.

Główka kalendarza drukowana jest techniką offsetową full kolor (CMYK). Zadruk full kolor pozwala na dowolne opracowanie graficzne, czyli umieszczenie znaków firmowych, zdjęć, tekstów w dowolnych kolorach. Główka drukowana jest na kartonie o gramaturze 250g. Druk na tym kartonie zapewnia bardzo dobrą jakość kolorów i wysoką trwałość główki. Kalendarz jest dodatkowo foliowany folią błysk, co zdecydowanie ożywia kolor., a przy tym zwiększa jego trwałość. Folia chroni lepiej niż lakier UV, ponieważ jest bardziej elastyczna i trwała. W górnej częsci główki znajduje się otwór umożliwiający zawieszenie kalendarza. Górna krawędź kalendarza dodatkowo jest zaginana i klejona, co wzmacnia sztywność kalendarza.

error: Content is protected !!