biuro@totalnareklama.pl
882 921 041, 505 439 624

Kalendarze biurkowe stojące, tzw. „domek”, to niezwykle praktyczny materiał reklamowy, która z uwagi na swoje rozmiary znajdzie miejsce na każdym biurku. Taki kalendarz to całoroczna reklama firmy oraz świetny prezent na różne okazje.

Każda realizacja kalendarza biurkowego jest niepowtarzalna, projektujemy kalendarze reklamowe biurkowe na indywidualne zamówienie.

Zamieszczona grafika na kalendarzu biurkowym będzie stuprocentową reklamą przez 365 dni w roku. Od Ciebie zależy w jaki stopniu wykorzystasz powierzchnię reklamową. Mając na uwadze przeznaczenie kalendarza biurkowego, możemy maksymalne wykorzystać tę powierzchnię kalendarza na reklamę firmy i jej produktów. Daje to większe możliwości zaprojektowania ciekawego kalendarza i bardziej oryginalne pomysły. Kalendarze biurkowe stojące posiadają wyrywany jednoplanszowy bloczek z trójdzielnym kalendarium.

Kalendarze biurkowe stojące – podstawa

Kalendarze biurkowe stojącePodstawa kalendarza drukowana jest techniką offsetową full kolor (CMYK). Zadruk full kolor pozwala na dowolne opracowanie graficzne, czyli umieszczenie znaków firmowych, zdjęć, tekstów w dowolnych kolorach. Opcjonalnie możliwość zastosowania kolorów Pantone (np. srebrny, złoty) za dodatkową opłatą 300 zł/1 kolor Pantone bez względu na nakład drukowanych kalendarzy. Podstawa kalendarza drukowana jest na kartonie o gramaturze 300g/m2. Druk na tym kartonie zapewnia bardzo dobrą jakość kolorów. Podstawa dodatkowo jest foliowana folią błysk., co dodatkowo wzbogaca i ożywia kolorystykę projektu. Foliowanie zabezpiecza też podstawę kalendarza i zwiększa jego trwałość. Folia chroni lepiej niż lakier UV, ponieważ jest bardziej elastyczna i trwała. Dzięki temu, że podstawa nie jest na stałe klejona w dolnej części, kalendarz przed złożeniem jest płaski – bardzo łatwo go wysłać do swoich klientów w zwykłej kopercie. Samo składanie kalendarza jest bardzo proste – wystarczy złożyć podstawę wzdłuż bigów oraz zapiąć w dolnej części podstawy.

error: Content is protected !!