biuro@totalnareklama.pl
882 921 041, 505 439 624

Folie samoprzylepne

Folia samoprzylepna to odpowiedź na różnorodne potrzeby, bo zarówno te odnoszące się do wymagań agencji reklamowych, tworzenia szyldów, tablic reklamowych i napisów, jak również

te związane z działalnością plastyków, modelarzy. Poza tym folie samoprzylepne to materiał, który z powodzeniem może być wykorzystywany do zabaw przedszkolnych, a także do wykonywania prac plastycznych i dekoracji w szkołach.

Jeśli zaś chodzi o konkretne rodzaje takich folii to możemy dokonać tutaj podziału na folie ploterowe, samochodowe, okienne i kasetonowe, ścienne, odblaskowe, magnetyczne i specjalistyczne. Jak widać, jest w czym wybierać. Warto jednak zaznaczyć, że dominującą grupę stanowią tutaj folie przeznaczone do zastosowań reklamowych, które dzielą się z kolei na materiały monomeryczne, polimeryczne oraz wylewne. Różnica pomiędzy nimi zawiera się przede wszystkim w cechach strukturalnych, za którymi idzie jednocześnie odmienne przeznaczenie. Tak naprawdę, takie folie mogą zostać wykorzystane podczas produkcji każdego rodzaju reklamy outdoorowej (zewnętrznej). Najlepiej sprawdzają się one w roli mediów służących do wykonywania aplikacji podświetleniowych, bilbordów, systemów wystawienniczych, szyldów, aplikacji pojazdowych, czy grafik reklamowych.

Co istotne, oferta folii przeznaczonych do druku odznacza się wyjątkową elastycznością w odniesieniu do późniejszej aplikacji. Stąd też taka duża różnorodność pod względem koloru oraz trwałości warstwy klejowej.

Comments are closed.

error: Content is protected !!