biuro@totalnareklama.pl
882 921 041, 505 439 624

Co to jest ulotka DL?

Weź kartkę A4 i złóż ją na trzy części. Otrzymasz wymiar DL, który jest obecnie jednym z najbardziej popularnych formatów używanych przy produkcji ulotek.
Wymiary ulotki DL to

99×210 mm netto.

Właśnie ta nietypowa jak na ulotkę wielkość oraz niestandardowe proporcje boków stoją za wyjątkową popularnością tego formatu. Decydując się na ulotkę DL mamy pewność, że zostanie ona zauważona wśród innych druków reklamowych, jakie każdego dnia znajdujemy w skrzynce pocztowej lub dostajemy do ręki na ruchliwym przejściu dla pieszych.

Ogromną zaletą ulotki DL jest jej uniwersalność. Nietypowe wymiary sprawiają, że równie dobrze sprawdzi się na niej ładny projekt graficzny z niewielką ilością informacji, jak i prezentacja pełnej oferty firmy w postaci tekstu czy punktowanej listy. Druk w formacie DL idealnie nadaje się również do stworzenia menu restauracji.

Decydując się na druk na papierze o większej gramaturze, ulotka DL stanie się eleganckim opisem usługi lub produktu, podkreślającym jego prestiż i wyjątkowość. Grubszy papier sprawdzi się także przy tworzeniu eleganckiego zaproszenia.

Ulotkę DL można połączyć z kopertą tego samego formatu. W ten prosty sposób łatwo możemy stworzyć reklamę, która zostanie dostarczona za pośrednictwem poczty.

Comments are closed.

error: Content is protected !!