biuro@totalnareklama.pl
882 921 041, 505 439 624

Reklamy podświetlane

Kasetony podświetlane

Ulice w dużych miastach są przepełnione szyldami rozmaitych marek. Uwagę Klientów przyciągają jednak tylko nieliczne. Rozwiązaniem pozwalającym wyróżnić się z tłumu są kasetony podświetlane.

Kasetony to nic innego jak podświetlana od wewnątrz tablica reklamowa. Ich podstawę stanowi płyta z bezbarwnego Multipleksu, na którą możemy nanieść dowolnie wybrany przez Ciebie wzór. Całość obudowywana jest stylowymi profilami aluminiowymi. Zastosowanie opcji podświetlania LED sprawia, że Twoja reklama jest widoczna z daleka, niezależnie od pory dnia czy warunków atmosferycznych. Ciekawy, przykuwający wzrok szyld jest podstawą marketingowego sukcesu. Nasz doświadczony zespół grafików zrealizuje każdy, nawet najbardziej ambitny projekt. Brakuje Ci pomysłu na reklamę? Możesz liczyć na naszą kreatywność.

Kasetony vs telebimy

Jeszcze do niedawna z potencjału oświetlenia LED mogli korzystać tylko właściciele telebimów. Rozwój technologii sprawił, że dziś rozwiązanie to może być z powodzeniem stosowane również w zwykłych tablicach reklamowych. Diody LED górują nad tradycyjnymi świetlówkami, zarówno pod względem żywotności, jak i jakości dostarczanego światła. Do długiej listy ich zalet można też dołączyć energooszczędność, co przekłada się na znacznie niższe koszty eksploatacji. Na zaawansowanie telebimów mogą sobie pozwolić tylko nieliczni. Wiele małych i średnich firm wcale nie potrzebuje tak rozbudowanych form reklamy. Ciekawą alternatywą dla kosztownych ekranów plazmowych są kasetony podświetlane.

Nasza oferta

Do produkcji naszych kasetonów używamy wyłącznie najwyższej jakości materiałów, co sprawia, że są one niezwykle trwałe i cieszą się opinią bezawaryjnych. W ofercie posiadamy tablice świetlne o rozmaitych gabarytach oraz kształtach. Cenisz sobie ekonomiczne rozwiązania? Na Twoje życzenie możemy wyposażyć konkretny model kasetonu w wyłącznik zmierzchowy lub czasowy, co pozwoli Ci obniżyć rachunki za energię. Nie musisz również zaprzątać sobie głowy procedurą instalacji, zapewniamy opcję montażu we wskazanym przez Ciebie miejscu. Specjalizujemy się w produkcji kasetonów jednostronnych, jak i dwustronnych. Te ostatnie świetnie nadają się do montażu bezpośrednio nad źródłem ruchu, pozwalając tym samym na zwielokrotnienie siły przekazu. Idziemy z duchem czasu i stale rozwijamy swoją ofertę o nowe, innowacyjne rozwiązania. Do takich można zapewne zaliczyć kasetony podświetlane z dibondu. Surowiec ten jest niezwykle trwały, a jednocześnie idealnie gładki, dzięki czemu wycinanie w nim nawet najbardziej skomplikowanych wzorów nie stanowi problemu.

Nasza oferta obejmuje:

Zastanów się, ile razy wszedłeś do jakiegoś miejsca – restauracji, sklepu czy kawiarni – tylko dlatego, że zachęcił Cię do tego atrakcyjny szyld? Na jego podstawie wyrabiamy sobie wstępne opinie o firmie, które podobnie, jak pierwsze wrażenie w kontaktach międzyludzkich, nie tak łatwo zmienić. W naszej agencji tworzymy podświetlane kasetony reklamowe, obok których ludzie nie będą przechodzić obojętnie. Nasze biuro jest zlokalizowane w Warszawie, ale od lat z powodzeniem obsługujemy Klientów z całej Polski. Zapraszamy!

error: Content is protected !!