Totalna Reklama - Agencja Reklamy Warszawa

ZADZWOŃ DO NAS

+48 505 439 624

Wyślij wiadomość

biuro@totalnareklama.pl

Godziny otwarcia

Pon. – Pt.: 09:00 – 17:00

Przyciemnianie szyb – Warszawa i okolice

Wysoka jakość i niska cena Czasy, w których przyciemnianie szyb kojarzyło się wyłącznie z dobrym wyglądem samochodu, minęły bezpowrotnie. Dziś zabieg ten zyskał nowe znaczenie! Zapoznaj się z naszą ofertą i zobacz, dlaczego Twoje auto…
Home » Przyciemnianie szyb – Warszawa i okolice

Wysoka jakość i niska cena

Czasy, w których przyciemnianie szyb kojarzyło się wyłącznie z dobrym wyglądem samochodu, minęły bezpowrotnie. Dziś zabieg ten zyskał nowe znaczenie! Zapoznaj się z naszą ofertą i zobacz, dlaczego Twoje auto potrzebuje przyciemnianych okien!

Przyciemnianie szyb folią u specjalistów z Warszawy

Metod na przyciemnianie szyb samochodowych jest wiele: od kupienia samochodu wyposażonego w tę funkcję podczas produkcji, po samodzielne wykonanie przyciemnienia. Warto jednak zadać sobie dwa ważne pytania.

 1. Czy samodzielne przyciemnianie szyb (bez odpowiednich umiejętności) na pewno się opłaci?
 2. Co jeśli samochód wyjechał z salonu bez przyciemnianych szyb?

Odpowiedź na nie jest prosta: jeśli nie umiesz przyciemniać szyb samodzielnie i szukasz kogoś, kto zrobi to profesjonalnie, skorzystaj z usług osób bardziej doświadczonych, na przykład pracowników Totalnej Reklamy.

Ile kosztuje przyciemnianie szyb?

W Totalnej Reklamie oferujemy usługę przyciemniania szyb samochodowych folią. W Warszawie pracujemy na materiałach wysokiej jakości. Staramy się jednak, by cena za przyciemnianie szyb była dostosowana do możliwości naszych klientów. Po co przepłacać?

Nasi pracownicy to osoby z długoletnim stażem w wykonywaniu tego typu usług. Ich doświadczenie do wypadkowa wiedzy i praktyki. Chętnie dzielą się cennymi wskazówkami, podpowiadają, które rozwiązania będą najlepsze. Mają tylko jedną wadę: są pedantami! Jeśli więc myślisz, że folię na Twoim samochodzie założą raz-dwa, bez dokładnego przygotowania samochodu, możesz się rozczarować.

Dysponujemy trzema rodzajami folii:

 • folią ceramiczną,
 • folią ekonomiczną,
 • folią premium

Zastanawiasz się, ile kosztuje przyciemnianie szyb dla Twojego samochodu? Napisz do nas, a przedstawimy Ci najlepszą ofertę. Możesz być spokojny o jakość i koszt – wybierzemy model dostosowany do Twoich potrzeb i Twojego budżetu.

Przyciemnianie szyb – cena komfortu i bezpieczeństwa

Dlaczego warto przyciemniać szyby folią? Oprócz względów estetycznych to rozwiązanie jest w wielu przypadkach koniecznością!

 1. Ochrona przed promieniami słońca – przyciemniane szyby zatrzymują promienie UV, dzięki temu pasażerowie nie są narażeni na jego szkodliwe działanie.
 2. Folia przyciemniająca szyby chroni je przed rozbiciem. Dzięki temu w razie wypadku lub uderzenia w szybę kamienia, osoby, które są w środku są mniej narażone. To rozwiązanie powinno w szczególności zainteresować rodziców, których małe dzieci nie potrafią samodzielnie opuszczać pojazdu.
 3. Ochrona prywatności – oklejone boczne szyby zasłonią część widoku ze środka pojazdu. Po co kusić złodzieja?
 4. Zatrzymanie wzrostu temperatury – powłoka antyrefleksyjna, która powstaje wraz z nałożeniem folii, sprawia, że samochód nie nagrzewa się aż tak szybko.

Jak przyciemniamy szyby samochodowe? 

 1. Porządek to podstawa! Zaczynamy od starannego wyczyszczenia i odtłuszczenia powierzchni, na które zostanie naniesiona folia. Dlaczego to tak ważne? Ponieważ bez pedantycznego wręcz umycia szyb istnieje ryzyko powstawania pęcherzy z powietrzem.
 2. Liczy się projekt! Oceniamy kształt szyb i dostosowujemy fragmenty folii. Dokładamy margines około dwóch centymetrów. To ważne, nie chcemy przecież zostawiać powierzchni bez przyciemnienia.
 3. Czas na działanie. Odklejamy warstwę, która chroni klej, nanosimy na szkło odrobinę wody. To sprawi, że materiał lepiej dostosuje się do podstawy, na którą będzie klejony.
 4. Lubimy detale! Powierzchnię folii rozprostowujemy specjalnymi narzędziami, które nie zostawią ani jednej rysy. Niwelujemy ewentualne pęcherze z powietrzem.

Czy to koniec? 

Ależ skąd! Zabawa zaczyna się dopiero przy tylnej szybie. Zazwyczaj z tym kłopotem zgłaszają się do nas klienci. Dlaczego? Ponieważ jej kształt sprawia, że trudno okleić ją domowymi metodami. Spory (a często również wypukły) fragment szkła wymaga nałożenia folii termokurczliwej. Jej naniesienie wiąże się jednak z podgrzewaniem jej w czasie montażu specjalną opalarką. Jest to zadanie trudne, które wymaga nie tylko narzędzi, czasu i wiedzy, ale również odpowiedniej techniki. A tę zdobywa się przez lata.

Przyciemnianie szyb |Warszawa, cena, formalności – o czym warto pamiętać?

Jeśli wiesz już, jaki samochód chcesz okleić folią, wybierz jej rodzaj na naszej stronie. Następnie skontaktuj się z nami telefonicznie lub odwiedź nas w siedzibie Totalnej Reklamy. Pracownik zapyta Cię o preferowany termin, a następnie wspólnie ustalicie czas, rodzaj i zakres usługi. A potem? Czeka Cię już tylko przyjemna jazda samochodem, który będzie jak nowy!

Zmiana koloru samochodu

Zmiana koloru samochodu

Zmień kolor samochodu za pomocą foli ochronnej w przystępnej cenie.

Reklama na samochodach osobowych - Folia ochronna

Reklama na samochodzie osobowym

Umieść reklamę na samochodzie osobowym za pomocą foli, która dodatkowo będzie chronić Twój samochód.

Samochody dostawcze małe

Reklama na samochodzie dostawczym małym

Umieść reklamę na samochodzie dostawczym (małym) za pomocą foli, która dodatkowo będzie chronić Twój samochód.

Samochody dostawcze małe

Reklama na samochodzie dostawczym średnim

Umieść reklamę na samochodzie dostawczym (średnim) za pomocą foli, która dodatkowo będzie chronić Twój samochód.

Samochody dostawcze małe

Reklama na samochodzie dostawczym dużym

Umieść reklamę na samochodzie dostawczym (dużym) za pomocą foli, która dodatkowo będzie chronić Twój samochód.

Samochody dostawcze małe

Reklama na kontenerach

Umieść reklamę na samochodzie kontenerze za pomocą foli, która dodatkowo będzie go chronić przed porysowaniem.

Samochody dostawcze małe

Reklama na samochodzie ciężarowym

Umieść reklamę na samochodzie ciężarowym (TIR) za pomocą foli, która dodatkowo będzie chronić Twój samochód.

Samochody dostawcze małe

Reklama na autokarach

Umieść reklamę na autokarze za pomocą foli, która dodatkowo będzie chronić go przed porysowaniem.

Samochody dostawcze małe

Reklama na łodziach

Umieść reklamę na łodzi za pomocą foli, która dodatkowo będzie ją chronić przed porysowaniem.