Totalna Reklama - Agencja Reklamy Warszawa

ZADZWOŃ DO NAS

+48 505 439 624

Wyślij wiadomość

biuro@totalnareklama.pl

Godziny otwarcia

Pon. – Pt.: 09:00 – 17:00

Tanie Rollupy reklamowe w Warszawie

Cena i jakość – to nas wyróżnia Kto nadal wierzy, że w XXI wieku jakakolwiek forma sprzedaży jest możliwa bez reklam, niech natychmiast zmieni branżę, w której pracuje. Konkurencja, większy dostęp do informacji, otwarcie na rynki…
Home » Produkcja reklam » Tanie Rollupy reklamowe w Warszawie

Cena i jakość – to nas wyróżnia

Kto nadal wierzy, że w XXI wieku jakakolwiek forma sprzedaży jest możliwa bez reklam, niech natychmiast zmieni branżę, w której pracuje. Konkurencja, większy dostęp do informacji, otwarcie na rynki globalne – wszystko to sprawiło, że o klienta trzeba walczyć. Jak? Pokazując mu zalety płynące z kupienia naszego produktu lub usługi.

Jeśli więc chcesz pokazać się swojemu klientowi od jak najlepszej strony, wykorzystaj wiele kanałów. Oprócz strony internetowej, mediów społecznościowych i bezpośredniego kontaktu postaw na obraz i hasło. A te najlepiej umieścić na rollupie reklamowym

Dlaczego warto zainwestować w rollup reklamowy?

Rollup to ta forma reklamy, którą możesz zabrać ze sobą wszędzie. Co więcej – angażuje czas pracownika tylko podczas rozkładania i składania. Później działa sama.

Poniżej krótka lista miejsc, w których TRZEBA postawić rollup reklamowy. Ta forma komunikacji aż prosi o wykorzystanie jej w poniższych okolicznościach lub miejscach.

 • TARGI BRANŻOWE: pokaż swoim klientom, kim jesteś. Mów do odbiorców nawet wtedy, gdy jesteś zajęty. Komunikuj zdjęciem, grafiką, hasłem.
 • FESTYNY, IMPREZY: jesteś sponsorem imprezy? Będą na niej media? Koniecznie pokaż swój rollup. Najprawdopodobniej zostanie uchwycony kamerą, przekazany do wideorelacji z wydarzenia lub do telewizji. Szkoda zmarnować taką okazję!
 • BIURO: niech rollup będzie Twoją ścianką reklamową. Przyda Ci się to zwłaszcza podczas wideokonferencji. Ty mów, a obraz niech robi swoje.

Tanie rollupy | Warszawa wymaga zaangażowania

Zdecydowałeś się na rollup, cena zaksięgowana w budżecie, ale szukasz firmy, która wykona go starannie? Szukasz specjalistów, którzy tak poprowadzą usługę, że cenna za rollup nie będzie zabójcza dla Twojego biznesu? Świetnie! W Totalnej Reklamie wiemy, jak łączyć wysoką jakość wykonania z ceną, która odpowiada klientowi.

W naszej firmie oferujemy wiele rodzajów tanich rollupów reklamowych.

 • Rollup classic – najprostszy z modeli rollupów. Stworzony jest z aluminium, dzięki czemu jego transport nie jest uciążliwy (rollup mało waży).
 • Rollup coral – wyróżnia się projektem oraz bokami z chromu i barwnymi wstawkami. Ma możliwość zmiany pozycji drążka, w zestawie dołączony jest pokrowiec.
 • Rollup dynamic – jest cięższy od swoich poprzedników, dzięki czemu lepiej sprawdza w przestrzeniach o dużym ruchu powietrza (np. w szerokich korytarzach). Jego waga nie wpływa jednak na sposób rozkładania. Ten ułatwiony jest dzięki teleskopowemu drążkowi.  W zestawie znajduje się również torba (pokrowiec).
 • Rollup eco – tanie i przystępne rozwiązanie. Lekki i łatwy w transporcie rollup z solidnie wykonanymi nóżkami, które zapewniają stabilność. W zestawie pokrowiec
 • Rollup multi – rozwiązanie niezwykle ciekawe. Ten rollup pozwala na samodzielną wymianę obrazów! Wszystko dzięki specjalnemu mechanizmowi, który znajduje się wewnątrz. Rollup wyróżnia się także designem.

Oprócz wspomnianych powyżej wykonujemy również wydruki na rollupWyróżnia nas jakość! Nasze wydruki: nie falują pod wpływem wiatru, nie przebijają, nie niszczą się po paru godzinach stania na słońcu!

Rollup reklamowy – wymiary

W Totalnej Reklamie oferujemy rollupy w następujących wymiarach:

 • 1000×2000
 • 850×2000
 • 800×2000

Rodzaj pliku, wymiar, cena – jak zamówić rollup reklamowy?

Zastanawiasz się, jaka będzie cena za rollup, który chcesz zamówić? Odpowiedź znajdziesz przy każdym z produktów. Wystarczy, że klikniesz na rollup, który najbardziej Ci się spodobał.

Cena rollupu zależna jest od jego wielkości. Przy dużych zamówieniach proponujemy atrakcyjne rabaty

Proces wgrywania zdjęcia, które następnie zostanie wydrukowane, również nie jest skomplikowany. Co należy zrobić?

 1. Wybierz interesujący Cię rollup.
 2. Wgraj plik zdjęcia w jednym z dowolnych formatów: pdf, jpg, tif, rar, zip.
 3. Pamiętaj, by rozdzielczość wynosiła 50-150 dpi.
 4. Ważne, żeby do formatu dołożyć po 2mm spadów z każdej ze stron oraz nanieść znaczniki cięcia.
 5. Skala powinna wynosić 1:1.

Jeśli zastanawiasz się, czy Twój projekt spełnia powyższe kryteria, skontaktuj się z nami. Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania oraz doradzimy, na jakie rozwiązania warto się zdecydować.

Tanie rollupy – warszawska siedziba Totalnej Reklamy

Zależy Ci na czasie? Nie chcesz tracić go na czekaniu na kuriera z przesyłką? Odwiedź nas w naszej siedzibie w Starych Babicach. Jeśli masz wszystko przy sobie, wiesz, na jaki model chcesz się zdecydować, złożenie zamówienia powinno zająć chwilę. Nie czekaj na lepszy moment. Już dziś zamów swój rollup i pokaż swoim klientom, dlaczego warto postawić na Twoją firmę!

Czyszczenie rollupów

Zastanawiasz się, czy Twój rollup będzie odporny na zabrudzenia? Niepotrzebnie – ich czyszczenie jest bardzo proste. Wystarczy, że spryskasz rollup płynem do mycia okien, a następnie wytrzesz go ręcznikiem papierowym. Możesz również wykorzystać płyn do mycia naczyń i odrobinę wody.

 

Zmiana koloru samochodu

Zmiana koloru samochodu

Zmień kolor samochodu za pomocą foli ochronnej w przystępnej cenie.

Reklama na samochodach osobowych - Folia ochronna

Reklama na samochodzie osobowym

Umieść reklamę na samochodzie osobowym za pomocą foli, która dodatkowo będzie chronić Twój samochód.

Samochody dostawcze małe

Reklama na samochodzie dostawczym małym

Umieść reklamę na samochodzie dostawczym (małym) za pomocą foli, która dodatkowo będzie chronić Twój samochód.

Samochody dostawcze małe

Reklama na samochodzie dostawczym średnim

Umieść reklamę na samochodzie dostawczym (średnim) za pomocą foli, która dodatkowo będzie chronić Twój samochód.

Samochody dostawcze małe

Reklama na samochodzie dostawczym dużym

Umieść reklamę na samochodzie dostawczym (dużym) za pomocą foli, która dodatkowo będzie chronić Twój samochód.

Samochody dostawcze małe

Reklama na kontenerach

Umieść reklamę na samochodzie kontenerze za pomocą foli, która dodatkowo będzie go chronić przed porysowaniem.

Samochody dostawcze małe

Reklama na samochodzie ciężarowym

Umieść reklamę na samochodzie ciężarowym (TIR) za pomocą foli, która dodatkowo będzie chronić Twój samochód.

Samochody dostawcze małe

Reklama na autokarach

Umieść reklamę na autokarze za pomocą foli, która dodatkowo będzie chronić go przed porysowaniem.

Samochody dostawcze małe

Reklama na łodziach

Umieść reklamę na łodzi za pomocą foli, która dodatkowo będzie ją chronić przed porysowaniem.