biuro@totalnareklama.pl
882 921 041, 505 439 624

Ile kosztuje i jak długo trwa oklejanie samochodu?

Jest to niezwykle trudna czynność, wymagająca precyzji, doświadczenia oraz dużego nakładu pracy. Jednakże efekt w postaci odmienionego auta,

pokrytego wytrzymałym na uszkodzenia tworzywem, jest wart inwestycji i oczekiwania.

Średni czas realizacji oraz koszty

Na wstępie warto zauważyć, że oklejanie auta folią jest kierowane do wszystkich właścicieli pojazdów. Z tej usługi najczęściej korzystają osoby prowadzące firmy, a także prywatni klienci, którzy chcą dokonać zmiany wyglądu auta. Dotyczy to tak grafiki reklamowej, jak i zmiany koloru pojazdu lub jego ochrony specjalnymi foliami.

Cały proces oklejania wymaga czasu, a dokładne określenie jego ilości zależy od wielu czynników, takich jak wielkość powierzchni auta, poziom trudności przeprowadzanych prac oraz stopień pokrycia auta folią. Można określić, że cały proces trwa średnio od 1 do 3 dni. W tym czasie będziemy musieli niestety w ogóle zrezygnować z używania pojazdu.

Jeżeli chodzi o cenę, to głównymi czynnikami kształtującymi jej poziom jest rodzaj i jakość zastosowanych materiałów oraz wielkość pojazdu. Wykonawca daje nam wybór odnośnie tego, jaka dokładnie powierzchnia samochodu ma zostać oklejona, co oczywiście również wpływa na koszty całej inwestycji. Cena różni się również od tego, z jakim typem samochodu mamy do czynienia. Ze względu na wiele różnych możliwości, ostateczne koszty są zawsze ustalane w sposób indywidualny i po szczegółowej konsultacji z klientem.

Comments are closed.

error: Content is protected !!