Totalna Reklama - Agencja Reklamy Warszawa

ZADZWOŃ DO NAS

+48 505 439 624

Wyślij wiadomość

biuro@totalnareklama.pl

Godziny otwarcia

Pon. – Pt.: 09:00 – 17:00

Folia wylewana – trwały i skuteczny sposób na reklamę

Reklama na samochodach cieszy się rosnącą popularnością. To atrakcyjny cenowo, a przede wszystkim skuteczny sposób na dotarcie do wielu odbiorców w krótkim czasie. Istnieje kilka technik pozwalających na trwałe oznakowanie pojazdu. Najbardziej wytrzymałą jest folia…
Home » Artykuły » Folia wylewana – trwały i skuteczny sposób na reklamę
Generic selectors
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytule
Szukaj w treści
Post Type Selectors

Folia wylewana – trwały i skuteczny sposób na reklamę

Reklama na samochodach cieszy się rosnącą popularnością. To atrakcyjny cenowo, a przede wszystkim skuteczny sposób na dotarcie do wielu odbiorców w krótkim czasie. Istnieje kilka technik pozwalających na trwałe oznakowanie pojazdu. Najbardziej wytrzymałą jest folia wylewana.

Czym jest folia wylewana?

Reklama na płaskich powierzchniach o regularnej strukturze jest łatwa w realizacji. Co jednak, jeśli chce się oznakować element o nie standardowym kształcie? Rozwiązanie tego problemu stanowi folia wylewana, która doskonale sprawdza się do oznakowania takich elementów samochodu jak zderzak, uszczelki czy lusterka. Dzięki niej można bez problemu pokryć wszystkie wklęsłości i wybrzuszenia.

Charakterystyka folii wylewanej

Ten rodzaj folii odznacza się elastycznością i wysoką odpornością na uszkodzenia. Niektórzy producenci folii wylewanej oferują aż dziesięcioletnią gwarancję na swoje produkty. Wysoka wytrzymałość to rezultat zastosowania najlepszej jakości klejów, które doskonale trzymają się podłoża.

  • Nierzadko ten rodzaj folii odznacza się niezwykłymi właściwościami, jak w przypadku wersji z dodatkiem kleju kanalikowego, który ogranicza występowanie pęcherzy powietrza.
  • Kolejnym atutem folii wylewanej jest niemalże nieograniczony wybór kolorystyki. Zamawiający mogą nie tylko zdecydować się na dowolną barwę, ale także skorzystać z rozmaitych efektów specjalnych, takich jak nadanie powierzchni matowej, błyszczącej lub perłowej powłoki.
  • To jeszcze nie wszystko – w przypadku folii wylewanej możliwe jest zastosowanie dodatkowego zabezpieczenia, na przykład w postaci laminatu. Folia wylewana jest także odporna na działanie skrajnych temperatur.

Aplikacja folii na samochodzie

Przed montażem reklamy trzeba dokładnie przygotować podłoże. Lakier musi być suchy i doskonale czysty. Do tego trzeba dokonać demontażu odstających części, takich jak klamki, wycieraczki czy zdobienia. Temperatura otoczenia powinna mieścić się w przedziale od 15 do maksymalnie 37 stopni Celsjusza. Do umieszczenia folii wylewanej na samochodzie niezbędne jest skorzystanie z profesjonalnych narzędzi. Do tego należy posiadać wiedzę i doświadczenie w tej dziedzinie. Tylko w ten sposób można mieć pewność co do tego, że efekt spełni oczekiwania, a reklama będzie skuteczna. Dlatego warto skorzystać ze wsparcia ekspertów, którzy od wielu lat zajmują się wykonywaniem reklam na różnego typu pojazdach.

 

Powiązane artykuły

Roll-up na targi – jak go przygotować?

Roll-up na targi – jak go przygotować?

Targi reklamowe to świetna okazja na promowanie swojej firmy, wiąże się to jednak z przygotowaniem stoiska, ulotek, broszur, a także panelu typu roll-up. A ten, wbrew pozorom, nie jest tylko "nieważnym tłem". Roll-up to pierwsza rzecz, którą zauważa Twój klient, ważne...

Matowa folia – szybki sposób na metamorfozę samochodu

Matowa folia – szybki sposób na metamorfozę samochodu

Kupiłeś używane auto ze względu na jego atrakcyjną cenę i stan, jednak nie jest w Twoim wymarzonym kolorze? To był dobry wybór, bo przecież kolor da się zmienić. Jak? Oczywiście folią! Jasne, możesz pomalować samochód nowym lakierem, ale czy na pewno jest to dobry...

Jaki odcień folii do przyciemniania szyb wybrać?

Jaki odcień folii do przyciemniania szyb wybrać?

Przyciemnienie szyb w aucie to zabieg, który całkowicie zmienia jego wygląd, jednak  oprócz walorów estetycznych, ma również  dużo praktycznych zastosowań. Istnieje wiele odcieni folii do przyciemniania szyb i ważne jest, aby wybrać taki, który dostosowany będzie do...