biuro@totalnareklama.pl
882 921 041, 505 439 624

Prace wykończeniowe

Laminowanie wydruków wielkoformatowych

montaż reklam warszawaJedną z form uszlachetnienia wydruków jest ich laminowanie. Laminowanie wydruków wielkoformatowych zabezpiecza je jednocześnie przed zniszczeniem, zarysowaniem oraz szkodliwym działaniem promieniowania UV.

Oferujemy dwie formy laminowania – laminowanie wydruków laminatem stałym oraz płynnym lakierem.

Laminatem stałym laminujemy wydruki cyfrowe, plakaty, mapy itd. Stosujemy folie błyszczące, matowe, z filtrami UV, podłogowe, ozdobne. Naklejamy materiały na płyty dowolnej grubości, także folie klejące na płyty piankowe.

Do laminacji laminatami stałymi wykorzystujemy nowoczesny laminator na ciepło o szerokości do 160 cm.

IMG_1156

Laminowanie płynne doskonale sprawdza się w każdych warunkach. Można w ten sposób zabezpieczyć banery, folie samoprzylepne na samochody, plandeki samochodowe oraz tapety do druku. Laminowanie płynne daje skuteczną ochronę przed środkami chemicznymi, ścieraniem przez szczotki w myjniach samochodowych oraz innymi mechanicznymi uszkodzeniami. Laminacja płynna jest trwała i zabezpiecza wydruk przed warunkami zewnętrznymi takimi jak śnieg, deszcz, promieniowanie słoneczne w tym promieniowanie UV.

Jest również doskonałym zabezpieczeniem folii wylewanych z przeznaczeniem na przetłoczenia, gdyż po wyschnięciu pracuje wraz z materiałem, nie tworząc dodatkowej, podatnej na rozdwajanie czy pęknięcia warstwy.

 

Naklejanie wydruków

Oferujemy także naklejanie wydrukowanych prac na różne podłoża, także z materiałów klienta.

 

Montaże

W całej gamie usług nie może zabraknąć montażu przygotowanych reklam. Mamy doświadczoną ekipę montażystów, która dojeżdża do klienta na terenie całego kraju.

 

error: Content is protected !!