biuro@totalnareklama.pl
882 921 041, 505 439 624

Park maszynowy

Drukarka wielkoformatowa EPSON SureColor SC-S30610

IMG_1162
Nasze Epsony mogą drukować wszystko, począwszy od plakatów, znaków, bannerów, podświetlanych paneli i materiałów POS po folię do oklejania pojazdów, dekoracji wnętrz i elementów wystaw targowych. Maksymalna szerokość zadruku to 64 cale (162,6 centymetra).

Stosujemy oryginalny atrament UltraChrome GS2, który posiada odporność na działanie światła, pozwalający przetrwać materiałom nielaminowanym nawet przez trzy lata na zewnątrz.  Jest to atrament bezzapachowy, nie zawierający trującego niklu – spełnia wymogi programu Nordic Swan Eco Label.


Ploter tnący SummaCut D140 FX

IMG_1164
Idealny przykład ploterów tnących o najwyższej wydajności, przy jednoczesnym zapewnieniu doskonałej jakości cięcia. Dzięki standardowemu wyposażeniu ploterów Summa S Class w system automatycznego pozycjonowania OPOS XY, są także idealne do tworzenia wszelkiego rodzaju nalepek i stickerów w procesie cięcia po obrysie. Maksymalna szerokość cięcia to 60 cale (137 centymetra).


Laminator rolowy

IMG_1163
profesjonalny laminator rolowy do laminacji na zimno i ciepło – zastosowanie: laminacja wielkoformatowych wydruków ploterowych, tablic reklamowych, plakatów – zabezpieczenie wydruków przed zniszczeniem oraz szkodliwym wpływem promieniowania UV i warunków atmosferycznych. Maksymalna szerokość robocza to 160 cm.


Trymer Keencut Sabre 2

keencut
Precyzji przycinania mediów dopełnia trymer Keencut Sabre 2 (szerokość cięcia 250 cm).


error: Content is protected !!