fbpx

Drukarnia wielkoformatowa

Drukarnia wielkoformatowa

Drukarnia Warszawa – Totalna Reklama

druk wielkoformatowyDruk wielkoformatowy to kolejna z usług w najwyższej jakości, którą Państwu oferujemy. Nasza drukarnia mieści się w Warszawie. Aby spełnić Państwa wymagania oferujemy szerokie możliwości druku. Drukujemy na różnych nośnikach: od papieru o różnej gramaturze, po folie, płótna, winyl, papier fotograficzny, tablice z PCV i dibond.

Zdając sobie sprawę z Państwa potrzeb dbamy o szeroki zakres nie tylko materiału na którym drukujemy, ale również jego typ: od podświetlanych totemów, przez panele po siatki montowane na elewacjach budynków. Działamy kompleksowo i ekonomicznie, dzięki czemu nasza drukarnia jest uznawana na terenie Warszawy jako dobra i tania.

W naszej warszawskiej drukarni korzystamy z dwóch drukarek wielkoformatowych EPSON SureColor SC-S30610, które doskonale odwzorowują kolory a oryginalny tusz nie zawiera związków niklu, przez co wydruki nadają się do stosowania w biurach, przedszkolach i domach. Posiadamy również nowoczesny ploter tnący SummaCut Pharos D140 oraz trymer Keencut Sabre 2. Profesjonalny sprzęt pozwala nam zagwarantować głębie kolorów i wyrazistość konturów przez co nasza drukarnia może poszczycić się wyraźnym odwzorowaniem i długotrwałością drukowanych materiałów. Dzięki temu otrzymasz od nas materiały reklamowe o najwyższej jakości i przyciągniesz uwagę odbiorców swoich usług.
Korzystając z usług naszej drukarni w Warszawie zyskasz szybkość i niezawodność działania. Obsługujemy zarówno klientów spoza branży jak i agencje reklamowe. Oferujemy preferencyjne warunki finansowe oraz dodatkowe rabaty.

Cennik, który zawiera szczegółowe ceny naszej warszawskiej drukarni przesyłamy po zapoznaniu z zapytaniami ofertowymi, gdyż indywidualna polityka cenowa jest dla nas niezwykle cenna.
Zapraszamy do kontaktu i mamy nadzieję – stałej współpracy!

Zapraszamy agencje reklamowe do stałej współpracy

Mogą Państwo liczyć na dodatkowe rabaty i korzystne warunki finansowe

Drukarka wielkoformatowa EPSON SureColor SC-S30610

Drukarka wielkoformatowa EPSON SureColor SC-S30610 może drukować wszystko, począwszy od plakatów, znaków, bannerów, podświetlanych paneli i materiałów POS po folię do oklejania pojazdów, dekoracji wnętrz i elementów wystaw targowych. Dzięki obsłudze szerokiej gamy nośników, możemy niezawodnie i tanio drukować na winylu, płótnie i folii do podświetleń, papierze fotograficznym oraz na wielu różnych popularnych podłożach stosowanych przy produkcji bannerów o maksymalnej szerokości 64 cali (162,6 centymetrów).

drukarnia warszawa

Nowy atrament UltraChrome GS2 posiada odporność na działanie światła, która pozwala przetrwać materiałom nielaminowanym nawet przez trzy lata na zewnątrz.  Jest to atrament bezzapachowy, nie zawierający trującego niklu – spełnia wymogi programu Nordic Swan Eco Label.

Ploter tnący SummaCut Pharos 140

Drukarkę Epsona wspiera ploter tnący serii SummaCut Pharos 140 stanowiący idealny przykład ploterów tnących o najwyższej wydajności, przy jednoczesnym zapewnieniu doskonałej jakości cięcia. Dzięki standardowemu wyposażeniu ploterów Summa S Class w system automatycznego pozycjonowania OPOS XY, są także idealne do tworzenia wszelkiego rodzaju nalepek i stickerów w procesie cięcia po obrysie.
naklejki

Laminator rolowy

Laminator rolowy o szerokości wałka 160 cm do uszlachetniania wydruków wielkoformatowych, dowolnym typem laminatu.

laminowanie

Trymer Keencut Sabre 2

Precyzji przycinania mediów dopełnia trymer Keencut Sabre 2 (szerokość cięcia 250 cm).

drukarnia warszawa